Краса не має меж
Краса не має меж25 січня 2019 року центральна бібліотека ім. Чижевського міста Кропивницький гостинно зустрічала "Дітей Кубрата". За підтримки голови правління Кіровоградської обласної організації "Об'єднання болгар "Нашите хора" відбулася зустріч українських та болгарських поетів


Інформація для батьків

Рекомендації населенню стосовно поведінки в умовах задимленості атмосферного повітря внаслідок пожеж
Рекомендації населенню стосовно поведінки в умовах задимленості атмосферного повітря внаслідок пожеж

 

1.       Намагайтеся обмежити перебування на відкритому повітрі, особливо вранці та у найспекотніший час доби. Дітям і вагітним жінкам слід взагалі відмовитися від тривалих прогулянок.

2.       Тримайте вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці. При відкриття вікон завішуйте місця надходження атмосферного повітря (вікна, кватирки, тощо) зволоженою тканиною і періодично її змінюйте.

3.       При можливості використовуйте у побуті та на робочих місцях системи кондиціонування та очищення повітря.

4.       Частіше проводьте вологе прибирання в житлових приміщеннях і на робочих місцях; поставте ємності з водою або зволожувачі, щоб підвищити вологість повітря.

5.       При посиленні запаху диму рекомендується застосовувати зволожені марлеві маски.

6.       Збільшуйте споживання рідини до 2-3 літрів на день (для дорослих).  Для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочнокислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі.

 

7.       У разі виникнення симптомів гострого захворювання або нездужання (поява ознак задишки, кашлю, безсоння) звертайтеся до лікаря. 

28 вересня 2015 р.

~ Інформація для батьків ~


Non-commercial project created in 2011 in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved