Тренінг «Геть насильству над дітьми!»
Тренінг «Геть насильству над дітьми!»14 грудня 2018 року у корпусі ІІ для учнів 9-В класу був проведений тренінг «Геть насильству над дітьми!»


Інформація для батьків

Рекомендації населенню стосовно поведінки в умовах задимленості атмосферного повітря внаслідок пожеж
Рекомендації населенню стосовно поведінки в умовах задимленості атмосферного повітря внаслідок пожеж

 

1.       Намагайтеся обмежити перебування на відкритому повітрі, особливо вранці та у найспекотніший час доби. Дітям і вагітним жінкам слід взагалі відмовитися від тривалих прогулянок.

2.       Тримайте вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці. При відкриття вікон завішуйте місця надходження атмосферного повітря (вікна, кватирки, тощо) зволоженою тканиною і періодично її змінюйте.

3.       При можливості використовуйте у побуті та на робочих місцях системи кондиціонування та очищення повітря.

4.       Частіше проводьте вологе прибирання в житлових приміщеннях і на робочих місцях; поставте ємності з водою або зволожувачі, щоб підвищити вологість повітря.

5.       При посиленні запаху диму рекомендується застосовувати зволожені марлеві маски.

6.       Збільшуйте споживання рідини до 2-3 літрів на день (для дорослих).  Для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочнокислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі.

 

7.       У разі виникнення симптомів гострого захворювання або нездужання (поява ознак задишки, кашлю, безсоння) звертайтеся до лікаря. 

28 вересня 2015 р.

~ Інформація для батьків ~


Non-commercial project created in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright 2011-2018 ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved