Краса не має меж
Краса не має меж25 січня 2019 року центральна бібліотека ім. Чижевського міста Кропивницький гостинно зустрічала "Дітей Кубрата". За підтримки голови правління Кіровоградської обласної організації "Об'єднання болгар "Нашите хора" відбулася зустріч українських та болгарських поетів


Новини школи
Мандрівка Святого Миколая
Мандрівка Святого Миколая

19 грудня 2018 року ранок у закладі видався багатим на різні заходи.

До учнів завітали чарівні гості, які розповідали про історію виникнення свята. Театральне дійство розгорталося на очах у дітей, захоплювало, вабило та спонукало до активної участі.

Святий Миколай привітав учнів солодкими подарунками, також запропонував взяти участь в акції "Подаруй смаколика воїнам АТО", підвів підсумки конкурсу "Чарівна сніжинка" й нагородив грамотами всіх учасників, побажав усьому нашому народу "Доброї волі й многа літ, щоб пісня "Слава Україні" полинула на цілий світ".

Не забув Святий Миколай й учнів корпусу ІІ. В очікуванні поважного гостя учні підготували справжню казку у власному виконанні, за що отримали солодкі подарунки та незабутні враження.

21 грудня 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in 2011 in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved