Різдв'яні зустрічі
РіздвЗ 10 по 14 січня 2019 року в нашому закладі відбулися різдв'яні зустрічі. Дітей зустрічали казкові герої, які розповідали про свята зимового циклу. Під час свят лунали пісні, колядки, щедрівки, новорічні вірші


Новини школи
Подорож у країну "Етикет"
Подорож у країну "Етикет"

07 грудня 2018 року здобувачі освіти 9-А класу, класний керівник Слонь І.М., за підтримки студентів коледжу культури й мистецтва провели цікаву подорож у країну ввічливості та толерантності.

Усмішки і жвавість ведучих одразу задали тон заходу та додали прагнення перемогти у запропонованих конкурсах. Командні змагання спонукали до кмітливості, креативності та уваги.

Найбільші емоції викликав "мовний батл", у якому потрібно було називати слово, пов'язане з етикетом іноземного походження.

На завершення подорожі всі учасники отримали призи та безліч позитивних емоцій, а головне - зрозуміли, що можуть жити у цій чудовій країні "Етикет".

08 грудня 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright 2011-2018 ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved