Краса не має меж
Краса не має меж25 січня 2019 року центральна бібліотека ім. Чижевського міста Кропивницький гостинно зустрічала "Дітей Кубрата". За підтримки голови правління Кіровоградської обласної організації "Об'єднання болгар "Нашите хора" відбулася зустріч українських та болгарських поетів


Новини школи
Подорож у країну "Етикет"
Подорож у країну "Етикет"

07 грудня 2018 року здобувачі освіти 9-А класу, класний керівник Слонь І.М., за підтримки студентів коледжу культури й мистецтва провели цікаву подорож у країну ввічливості та толерантності.

Усмішки і жвавість ведучих одразу задали тон заходу та додали прагнення перемогти у запропонованих конкурсах. Командні змагання спонукали до кмітливості, креативності та уваги.

Найбільші емоції викликав "мовний батл", у якому потрібно було називати слово, пов'язане з етикетом іноземного походження.

На завершення подорожі всі учасники отримали призи та безліч позитивних емоцій, а головне - зрозуміли, що можуть жити у цій чудовій країні "Етикет".

08 грудня 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in 2011 in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved