Краса не має меж
Краса не має меж25 січня 2019 року центральна бібліотека ім. Чижевського міста Кропивницький гостинно зустрічала "Дітей Кубрата". За підтримки голови правління Кіровоградської обласної організації "Об'єднання болгар "Нашите хора" відбулася зустріч українських та болгарських поетів


Новини школи
Молодіжний парламент діє
Молодіжний парламент діє

05 грудня 2018 року представники палати "Ніка" запросили до себе на засідання координатора молодіжного парламенту нашого міста Кошель Інну Григорівну. 

Під час зустрічі вона розповідала про діяльність молодіжного органу самоврядування, а саме - про проектні роботи, які вже втілені в життя, та які ще в стані розробки.

Разом із юними парламентарями вона створила "банк ідей" стосовно шкільного життя.

Педагог-організатор Ткач О.Г. запропонувала продовжити проект "Розфарбуй паркан", який був розпочатий у жовтні цього року за підтримки громадської організації "Будуємо Україну разом". Ескізи та розробки до проекту приймає комісія "Інформація" шкільного парламенту.

 

05 грудня 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in 2011 in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved