Тренінг «Геть насильству над дітьми!»
Тренінг «Геть насильству над дітьми!»14 грудня 2018 року у корпусі ІІ для учнів 9-В класу був проведений тренінг «Геть насильству над дітьми!»


Новини школи
Молодь проти СНІДу
Молодь проти СНІДу

01 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Він був заснований у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. У знак підтримки акції "Молодь проти СНІДу" учні нашого закладу 03 грудня 2018 року одягли червоні стрічки як символ крові, однієї з рідин людського організму, у якій може міститися вірус, а також символ "кровного братерства" і пристрасті.

Представники шкільного парламенту підготували рекламну кампанію. Почалося усе із поширення простої листівки, яка закликала: "Відріжте червону стрічку довжиною 6 см, згорніть у верхній частині у формі перевернутої "V" та пришпильте її до одягу".

Проводячи інформаційні хвилинки, представники комісії "Інформації" більш детально розповідали про історію цього символу та факти про ВІЛ-інфекції.

03 грудня 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright 2011-2018 ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved