Різдв'яні зустрічі
РіздвЗ 10 по 14 січня 2019 року в нашому закладі відбулися різдв'яні зустрічі. Дітей зустрічали казкові герої, які розповідали про свята зимового циклу. Під час свят лунали пісні, колядки, щедрівки, новорічні вірші


Новини школи
Молодь проти СНІДу
Молодь проти СНІДу

01 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Він був заснований у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. У знак підтримки акції "Молодь проти СНІДу" учні нашого закладу 03 грудня 2018 року одягли червоні стрічки як символ крові, однієї з рідин людського організму, у якій може міститися вірус, а також символ "кровного братерства" і пристрасті.

Представники шкільного парламенту підготували рекламну кампанію. Почалося усе із поширення простої листівки, яка закликала: "Відріжте червону стрічку довжиною 6 см, згорніть у верхній частині у формі перевернутої "V" та пришпильте її до одягу".

Проводячи інформаційні хвилинки, представники комісії "Інформації" більш детально розповідали про історію цього символу та факти про ВІЛ-інфекції.

03 грудня 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright 2011-2018 ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved