Краса не має меж
Краса не має меж25 січня 2019 року центральна бібліотека ім. Чижевського міста Кропивницький гостинно зустрічала "Дітей Кубрата". За підтримки голови правління Кіровоградської обласної організації "Об'єднання болгар "Нашите хора" відбулася зустріч українських та болгарських поетів


Новини школи
Молодь проти СНІДу
Молодь проти СНІДу

01 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Він був заснований у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. У знак підтримки акції "Молодь проти СНІДу" учні нашого закладу 03 грудня 2018 року одягли червоні стрічки як символ крові, однієї з рідин людського організму, у якій може міститися вірус, а також символ "кровного братерства" і пристрасті.

Представники шкільного парламенту підготували рекламну кампанію. Почалося усе із поширення простої листівки, яка закликала: "Відріжте червону стрічку довжиною 6 см, згорніть у верхній частині у формі перевернутої "V" та пришпильте її до одягу".

Проводячи інформаційні хвилинки, представники комісії "Інформації" більш детально розповідали про історію цього символу та факти про ВІЛ-інфекції.

03 грудня 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in 2011 in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved