Краса не має меж
Краса не має меж25 січня 2019 року центральна бібліотека ім. Чижевського міста Кропивницький гостинно зустрічала "Дітей Кубрата". За підтримки голови правління Кіровоградської обласної організації "Об'єднання болгар "Нашите хора" відбулася зустріч українських та болгарських поетів


Новини школи
Булінг очима дітей
Булінг очима дітей

29 листопада 2018 року у нашому закладі представниками шкільного парламенту 8-Б класу (класний керівник Орел Л.Є.) за підтримки практичного психолога Козицької Л.П. та педагога-організатора Ткач О.Г. був проведений виховний захід "Булінг у школі - як його розпізнати".

На основі тесту "Людина під дощем" школярі вчилися розпізнавати в собі емоції та реакцію на різні життєві ситуації в шкільному середовищі. Цікавим моментом став практикум щодо вироблення особистісних захисних механізмів.

Здобувачі освіти 8-Б класу іншими очима подивилися на питання "Що таке булінг? Як зробити життя кращим?". Під час заходу учасники зрозуміли, що свобода кожного грунтується на солідарності всіх, а для цього необхідно викоренити зі своїх сердець зверхність, байдужість, упередженість.

30 листопада 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in 2011 in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved