Тренінг «Геть насильству над дітьми!»
Тренінг «Геть насильству над дітьми!»14 грудня 2018 року у корпусі ІІ для учнів 9-В класу був проведений тренінг «Геть насильству над дітьми!»


Новини школи
Булінг очима дітей
Булінг очима дітей

29 листопада 2018 року у нашому закладі представниками шкільного парламенту 8-Б класу (класний керівник Орел Л.Є.) за підтримки практичного психолога Козицької Л.П. та педагога-організатора Ткач О.Г. був проведений виховний захід "Булінг у школі - як його розпізнати".

На основі тесту "Людина під дощем" школярі вчилися розпізнавати в собі емоції та реакцію на різні життєві ситуації в шкільному середовищі. Цікавим моментом став практикум щодо вироблення особистісних захисних механізмів.

Здобувачі освіти 8-Б класу іншими очима подивилися на питання "Що таке булінг? Як зробити життя кращим?". Під час заходу учасники зрозуміли, що свобода кожного грунтується на солідарності всіх, а для цього необхідно викоренити зі своїх сердець зверхність, байдужість, упередженість.

30 листопада 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright 2011-2018 ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved