Краса не має меж
Краса не має меж25 січня 2019 року центральна бібліотека ім. Чижевського міста Кропивницький гостинно зустрічала "Дітей Кубрата". За підтримки голови правління Кіровоградської обласної організації "Об'єднання болгар "Нашите хора" відбулася зустріч українських та болгарських поетів


Новини школи
ОГОЛОШЕННЯ

 

       Відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України № 291 від 28.03.2018 року «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», рішення міської ради № 661 від 27.10.2017 року «Про затвердження Положення про конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Олександрії» управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради оголошує конкурс на заняття посади директора Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Горького, розташованого за адресою: м. Олександрія, вул. Святомиколаївська, 1.
            Основні вимоги до кандидата на посаду директора загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Горького: громадянство України, вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, наявність організаторських здібностей, фізичний і психічний стан не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
           Оплата праці директора загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Горького здійснюється у відповідності до чинного законодавства.
            Відповідальна особа за проведення конкурсу – методист науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Гейко С. І. (тел. 7-04-85, gorono28000@ukr.net).
Прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі, здійснюється до 03 серпня 2018 року включно за адресою: м. Олександрія, вул. Бульварна, 28.
Перелік документів для подання на участь у конкурсі:
– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
– копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
– копію трудової книжки на підтвердження стажу педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
– довідку про відсутність судимості;
– мотиваційний лист, складений в довільній формі;
– інші документи, які кандидат на посаду директора вважає необхідним подати на підтвердження професійних та/або моральних якостей.
Зазначені документи подаються кандидатом на посаду директора особисто, або уповноваженою кандидатом особою, на підставі довіреності.
Ознайомитись зі зразками документів та орієнтовним переліком питань для проведення співбесіди бажаючі взяті участь у конкурсі можуть у методиста науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Гейко С. І., м. Олександрія, вул. Бульварна, 28
Конкурс буде проводиться о 9.00 годині 08 серпня 2018 року в приміщенні управління освіти, молоді та спорту за адресою: м. Олександрія, вул. Бульварна, 28 за напрямами:
Перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно – правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р.
Перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуативного завдання.
Публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
Визначення конкурсною комісією переможця конкурсу, або визнання конкурсу таким, що не відбувся, та оприлюднення результатів конкурсу на веб-сайті засновника відбудеться до 10.08.2018 року.

 

10 липня 2018 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in 2011 in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved