Фестиваль Козацької слави
Фестиваль Козацької слави12 жовтня 2018 року в Олександрійській музичній школі відбувся музично-пісенний конкурс "Козацька пісня", на якому учні 11-А класу Пазинич Захарій та Пуртов Микола подарували слухачам пречудовий настрій та вибороли в конкурсі І місце. З перемогою, хлопці!!!


Новини школи
Усе, що знаходиться у взаємному зв’язку…
Усе, що знаходиться у взаємному зв’язку…

13 грудня 2017 року на базі нашого закладу відбувся міський семінар учителів фізики та біології на тему: «Розвиток предметних компетенцій учнів», метою якого став пошук шляхів та засобів розвитку предметних компетенцій учнів через використання міжпредметних зв’язків.

Із вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Вотінцева Л.С., а вчитель біології Браче О.Є. висвітлив теоретичні засади питання, що розлядалося.

У практичному блоці заходу заступником директора з навчально-виховної роботи Яковюк Л.М. було презентовано складання кореляційної таблиці. А вчителі Унтілова О.В. та Друзенко С.В. у 9-А класі провели цікавий, пізнавальний інтегрований урок фізики й біології.

Родзинкою зустрічі став позакласний захід «Фізика й жива природа».

Насамкінець семінару – круглий стіл, де були підведені підсумки, а учасники обмінялися думками та враженнями.

17 грудня 2017 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright 2011-2018 ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved