З Днем народження, рідна школо!
З Днем народження, рідна школо!20 лютого святкує свій День народження наша школа. З нагоди свята адміністрація та педколектив закладу вітає усіх працівників, учителів (колишніх і нинішніх), учнів, батьків та випускників.Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку ваших душ. Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, шкільна домівко!


Новини школи
Багряні Ігри
Багряні Ігри

У вівторок 03 жовтня 2017 року на виховну годину до 8-А класу завітали гості - студенти училища культури.

Майбутні організатори масових заходів провели міні-змагання, де учні могли проявити кмітливість та розум. Для цього клас був поділений на дві команди - "Їжачки" та "Павутинки". Переможців та переможених не було - у дружньому колективі немає тих, хто програв. Обидві команди в якості призів отримали корисні фрукти. Загалом, свято вийшло чудовим: конкурси цікавими, вікторина пізнавальною, а діти мали змогу відпочити від занять та просто повеселитися.

Дякуємо студентам училища культури за змістовне проведення виховної години "Багряні ігри"!

06 жовтня 2017 р.

~ Новини школи ~


Non-commercial project created in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright 2011-2018 ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved