З Днем народження, рідна школо!
З Днем народження, рідна школо!20 лютого святкує свій День народження наша школа. З нагоди свята адміністрація та педколектив закладу вітає усіх працівників, учителів (колишніх і нинішніх), учнів, батьків та випускників.Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку ваших душ. Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, шкільна домівко!


Вчись надавати першу допомогу


Вчись надавати першу допомогу
Товариство Червоного Хреста піклується про поширення знань та навичок серед населення, та вміння надавати першу допомогу у повсякденному житті та під час надзвичайних ситуацій.
10 вересня 2014 р.
Загальні принципи надання першої медичної допомоги
Тільки невідкладне проведення найпростіших маніпуляцій на місці нещасного випадку може врятувати життя постраждалому і запобігти важких ускладнень.
10 вересня 2014 р.
Перша допомога при травмах
В Україні щороку ушкоджують здоров'я приблизно 2 млн. осіб. Незважаючи на профілактичні заходи, у побуті травмується і гине людей у багато разів більше, ніж в інших європейських державах.
10 вересня 2014 р.
Травма пірнальника
Дізнайтесь як уникнути "травми пірнальника", та як надати першу допомогу потерпілому при утопленні.
10 вересня 2014 р.
Перша допомога при дихальних розладах
Дізнайтесь про причини, ознаки й симптоми зупинки дихання, а також про штучну вентиляцію легенів.
10 вересня 2014 р.
Перша допомога при стенокардії та інфаркті міокарду
При зупинці дихання серце продовжує скорочуватись протягом кількох хвилин, подаючи клітинам кисень, який міститься в крові. Швидке проведення штучної вентиляції легенів при зупинці дихання допомагає запобігти зупинці серця.
10 вересня 2014 р.
Non-commercial project created in volunteer partnership with Max Kulikoff Studio © Copyright 2011-2018 ~ Александрийская средняя школа №2 имени Горького ~ All rights reserved